Yukarı Çık

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
PHOTOSHOP DERSLERİ -Resimli Anlatımlar, Videolu ve İnteraktif Dersler

Ana Menü

Giriş

Ağ Alt Yapı

 
 25.03.2016 tarihinde E-Tab5 model Tabletlerle ilgili gerçekleştirilen güncelleme sonucunda öğretmen tabletlerinden bazılarında sorun ortaya çıkmıştır.
Sorunun giderilmesi için:

1-  PYBS ( pybs.eba.gov.tr)’ye E-tab5 öğretmen tabletleri için rom (Öğretmen tableti Yazılımı başlığında) yüklenmiştir. Söz konusu ROM sizler tarafından yüklenebilecektir. Ayrıca ROM Yükleme programını okullardaki BT rehber öğretmenleriyle paylaşalabilirsiniz. Ancak “ Yazılım Atma Nasıl Yapılır” kısmındaki talimatlara dikkat edilmesi yönünde ilgili arkadaşların uyarılması gerekmektedir. Aksi takdirde aynı seri numaralı tabletler ortaya çıkmakta bu da aktivasyon sorununa neden olmaktadır.
2-  Ekte TELPA Yetkili Servis Noktalarının listesi verilmiştir. Bu listede bulunan toplam 17 Servis Noktasından ücretsiz  destek alınabilir. Bunun dışında kalan bölgelerde ise Kargo sürecinde yaşanan sıkıntılar(Kargoda Kırılma, Kaybolma vb.)  ve tamir süresinin uzaması nedeniyle mümkün olduğunca yerelde problemin giderilmesi uygun olacaktır. Merkezi Teknik Servise gönderim ancak yerelde çözülemeyen durumlarda başvurulması gereken bir yöntem olmalıdır.

3- Tablet ROM yüklemelerinde kullanıcıların kişisel verilerinin silinmemesi için "smart phone flash tool "uygulamasında download butonuna tıklamadan önce alt kısımda bulunan USRDATA check işaretini kaldırmaya dikkat ediniz.

4- Güncelleme nedeniyle açılmayan tabletlere aşağıdaki linklerden öğrenci ve öğretmen ROMlarının indirilerek tabletlere yüklenmesi gerekmektedir. Ya da bu durumda olan tabletler servislere gönderilmelidir.

General Mobile Etap-5 MDM Sihirbazı
E-Tab 5 Usb Sürücü (Twrp Recovery Yüklemek İçin)
General Mobile Etap-5 MDM Sihirbazı Yükleme Kılavuzu
http://cdn.generalmobile.com/Ar-Ge/etab5_a/il_koordinatorleri_yazilimlari/ogretmen.exe

Faz 3 ET Prototip

4.png1.png6.png2.png2.png7.png
Bugün70
Dün296
Bu Hafta1603
Bu Ay4850
Tümü416227

3
Online
Cumartesi, 21 Eylül 2019 14:45

Fatih Projesi Destek Hattı

         SENTİM Ağ Alt Yapı Arıza Kaydı Çağrı Merkezi               

Copyright © 2019 Melikgazi Bilişim Teknolojileri Rights Reserved.