Yukarı Çık

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
PHOTOSHOP DERSLERİ -Resimli Anlatımlar, Videolu ve İnteraktif Dersler

Ana Menü

Giriş

Ağ Alt Yapı

Milli işletim sistemimiz Pardus’un Milli Eğitim Bakanlığı ile ortaklaşa yürüttüğü çalışmalar meyvelerini vermeye başladı.Etkileşimli tahtalar ve tabletler için geliştirilen özel Pardus sürümü 29 Mart 2016 Salı günü Başkent Öğretmen Evinde tanıtılacak.

ETA Panel

Uzun ve detaylı araştırmalarımız sonucu etkileşimli tahtaları daha verimli kullanıma yönelik olarak geliştirdiğimiz ETA Paneli bir sınıf ortamında ihtiyaç duyulan görevlerin en hızlı ve etkilii şekilde gerçekleştirilmesini sağlamaktadır.

ETA Klavye

Etkileşimli Tahta Arayüzü Projesi için özel olarak geliştirdiğimiz sanal klavye sayesinde fiziksel bir klavyeye ihtiyaç duymadan kolayca metin girişi yapabilirsiniz. Klavyemiz bir metin alanına dokunulduğunda otomatik olarak gösterilebilmekte, tablet ve tam görünüm sunmakta, farklı giriş dili ve renk seçeneklerini barındırmaktadır.

Ekran Karartma

ETA Panel üzerinden erişilen Ekran Karartma özelliği sayesinde ekranın belirli bir kısmı karartılarak gizlenmek istenen bilgi gizlenebilir veya tam ekran modunda tüm ekran cihazın kapatılmasına gerek duymadan karartılarak tüm dikkatin öğretmen üzerine çekilmesi sağlanabilir.

Tahtalar

Etkileşimli Tahta Arayüzü aynı anda birden fazla tahtada çalışma imkanı sunarak öğretmenlerin ekrandaki pencerelerin konumlarını değiştirmelerine veya kapatmalarına ihtiyaç duymadan diledikleri gibi bir yerleşimde sunum yapabilmelerini ve etkileşimli tahtalardan en verimli şekilde faydalanabilmelerini sağlamaktadır.

Etkileşimli Tahtaya Pardus Kurulum Kılavuzu

Pardus Etkileşimli Tahta İso İndir

 

Faz 3 ET Prototip

4.png1.png6.png2.png2.png7.png
Bugün70
Dün296
Bu Hafta1603
Bu Ay4850
Tümü416227

3
Online
Cumartesi, 21 Eylül 2019 14:46

Fatih Projesi Destek Hattı

         SENTİM Ağ Alt Yapı Arıza Kaydı Çağrı Merkezi               

Copyright © 2019 Melikgazi Bilişim Teknolojileri Rights Reserved.